Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye eşya depolama hizmeti, işinizi ciddi anlamda kolaylaştırır. Farklı gerekçelerle bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Geçici süreli yurt dışı seyahati, görevlendirme gibi nedenlerle eşyalarınızı, güvenli depolarımıza emanet edebilirsiniz.

Ümraniye Nakliyat olarak sizlere profesyonel taşımacılık hizmetimizin yanı sıra eşya depolama desteği de veriyoruz.

Eşyalarınızı, güvenli depolarımızda sizin belirleyeceğiniz süre boyunca tutmaktayız. İstediğiniz adrese eşyaların bırakılması konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinde gereken titizliği göstermekteyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız; ambalajlama ve istifleme gibi konularda her zaman profesyonel çözümler üretir.

Aynı zamanda eşyalarınızı, sadece size özel alanlarda tutuyoruz. Böylece olası karışıklıkları, en başından önlüyoruz.

Ümraniye Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Kiralık eşya deposu İstanbul hizmetimiz kapsamında sizlere şu ayrıcalıkları sunuyoruz:

  • Eşyalarınızı, 7 gün 24 saat kamerayla izlenen depolarda muhafaza ediyoruz.
  • Eşyalarınızı korunaklı ambalajlara yerleştirdikten sonra depolarımıza taşımaktayız.
  • Depoların temizliğini düzenli olarak yapıyoruz.
  • Hırsızlık ya da kayıp eşya sorununa karşı tedbirlerimizi alıyoruz.
  • Depolarımızda su baskınlarına karşı da önlem alıyoruz.
  • Ümraniye eşya depolama hizmetimiz kısa ya da uzun süreli olabilir.
  • Beyaz eşya depolama, çeyiz saklama gibi konularda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı istediğiniz adresten alıyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesi, asansörle taşınması gibi hizmetlerimizi de talepleriniz doğrultusunda sunmaktayız.

Güvenli depolarımızda eşyalarınız herhangi bir zarara uğramaz. Ancak ufak bir ihtimal de olsa bir zarar durumunda maddi kaybınızı telafi ediyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Nereden Alınır?

Ümraniye eşya depolama hizmeti için İstanbul’da tercih edebileceğiniz en güvenilir firma Ümraniye Nakliyat’tır. Firmamızın geniş depolarında istediğiniz kadar ürünün saklanmasını talep edebilirsiniz.

Geçici bir görevle bir süre başka şehirde olmanız gerekiyorsa eşya depolama hizmetinden yararlanmalısınız. Bunun yanı sıra evde kullanmadığınız ama atmaya kıyamadığınız eşyalarınız varsa eşya depolama desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Temiz ve geniş depolarımızda tüm müşterilerimizin özel bir alanı vardır. Kapalı tutulan kiralık depolara sizin dışınızda kimse giremez. Böylece eşyalarınız çalınmaz ya da kaybolmaz.

İstanbul eşya depolama hizmetimizden yararlanmanız için çok fazla eşyanız olmasına gerek yoktur. Aracınızın kış lastikleri, eski dolaplar ya da anı niteliğindeki ürünler için de depolama hizmeti almanız mümkündür.

Eşya Depolama Hizmeti Kimler İçin Uygundur?

Eşya depolama hizmetimizden isteyen herkes yararlanabilir. Bir yıl boyunca farklı bir şehirde ya da ülkede olacaksanız evinizi boşaltıp eşyaları depoya taşıyabilirsiniz. Böylece gereksiz yere kira ödemezsiniz. Bir yıldan kısa süreli şehir değişikliklerinde de böyle bir yol izlemeniz mümkündür.

Eşya depolama, evlenmek üzerinde olan kişiler için de uygundur. Çeyizinizin evinizde yer işgal etmemesi için depolarımızdan faydalanmanız mümkündür. Çeyizleriniz, düğüne kadar güvenli bir şekilde depolarımızda durur. Taşıma için de Transfer Nakliyat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinden kullanmadığınız gereçler için de faydalanma şansınız vardır. Hatırası olan eşyalar, eskiyen kitaplar, başkasına vermeyi düşündüğünüz mobilyalar için depolarımızı tercih edebilirsiniz.

Yazlıkta kullandığınız eşyalar, iş yerinizde bulunan elektronik cihazlar ve daha nice ürün için en uygun saklama alanı, Ümraniye Nakliyat depolarıdır. Eşyalarınızın her zaman güvende olması için kaliteli ambalaj malzemelerinden yararlanmaktayız. Ayrıca gerekli durumlarda farklı koruyucu donanımlar da kullanmaktayız.

Eşyalarınızın kaplayacağı alana göre uygun genişlikte bir alana sahip olursunuz. Böylece eşyalar, sorunsuz bir şekilde depolanır ve birbirlerine zarar vermeleri söz konusu olmaz.

Ümraniye Eşya Depo Kiraları Ne Kadar?

Ümraniye eşya depolama fiyatlarında sizlere makul seçenekler sunmaktayız. Bütçenize uygun fiyatlardan yararlanarak istediğiniz kadar depolarımızı kullanabilirsiniz. Ümraniye Nakliyat güvencesiyle hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Ümraniye Kiralık DepoÜmraniye Eşya Depolama Fiyatları
1 + 1 Ev Eşyası Depolama (Aylık)3000 TL
2 + 1 Ev Eşyası Depolama (Aylık)5000 TL
3 + 1 Ev Eşyası Depolama (Aylık)7000 TL
Depolama Fiyatları
×