Ümraniye Ev Taşıma

Ümraniye ev taşıma, İstanbul’daki yeni adresinize güvenli şekilde ulaşmanız için son derece önemli bir hizmettir. Evini taşımak isteyenler, çok sayıda firma arasından seçim yapmak zorundadır. Ancak yanlış firma seçimi yapmak, size hem zaman hem de para kaybettirir.

Ümraniye ev taşımada güven veren firmaların başında gelen Ümraniye Nakliyat, sizin için en doğru seçimdir. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde sorunsuz bir süreç yaşarsınız.

Tüm işler, profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yürütülür.

Sizi zahmete sokmayan ekip arkadaşlarımız sayesinde işlerinize ara vermenize gerek kalmaz. Sadece özel eşyalarınızı toparlamanız yeterlidir.

Ümraniye sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firmamız, tüm eşyalarınızın sorumluluğunu üstlenir.

Herhangi bir zarar durumunda masraflar, sigorta üzerinden karşılanır. Ancak profesyonel ekip arkadaşlarımız, en ufak bir eşyanın kırılmaması için gerekli ihtimamı gösterir.

Böylece eşyalarınız, yeni adresine güvenli bir şekilde ulaşır.

Ümraniye Ev Taşıma Firmaları Hangi Hizmetleri Sunar?

Evden eve nakliyat firmalarının sunduğu hizmetler şöyledir:

  • Asansör sisteminin güvenli bir şekilde kurulması neticesinde eşyaların indirilmesi
  • Eşyaların asansör sistemi üzerine yerleştirilmesi ve daireye çıkarılması
  • Fazla ya da atıl durumda olan eşyalar için depolama desteği
  • Gerekli durumlarda eşyaların personeller tarafından taşınması
  • Profesyonel mobilya montajı
  • Eşyaların varış noktasına kadar sigortalanması
  • Profesyonel ambalajlama, kolileme ve istifleme

Ümraniye evden eve nakliye olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlananların memnuniyeti, kalitemizin en önemli göstergesidir. Seçiminizi firmamızdan yana yaptığınız takdirde siz de bu memnuniyetin avantajını yaşayabilirsiniz.

Ümraniye Ev Taşıma Telefon Numarası

Ümraniye Nakliye telefon numaramızdan bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Yoğun bir tempoda çalışmalarına devam eden firmamızdan istediğiniz tarihte destek alabilirsiniz. Ancak bize taşınmak istediğiniz tarihten birkaç hafta önce ulaşmanızda fayda vardır. Böylece yeni adresinize, istediğiniz tarihte yerleşebilirsiniz.

Ümraniye’den İstanbul’un diğer ilçelerine taşınabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin farklı şehirlerinde de Ümraniye Taşımacılık güvencesiyle yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Çeyiz götürme, tayin gibi süreçlerde deneyimli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Ev Taşımada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ümraniye ev taşıma sürecinde bir ön hazırlık yapmanızda fayda vardır. Dilerseniz bazı eşyalarınızı kendiniz kolilere yerleştirebilirsiniz. Bu sayede daha düşük taşıma masrafları ile karşılaşırsınız. Ancak vaktiniz kısıtlıysa tüm işleri profesyonel ekibimize bırakmanız mümkündür.

Böylece tüm işler, profesyonel bir bakış açısıyla tamamlanır. Ayrıca kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde hasar riski de ortadan kalkar. Ev taşıma sürecinde nakliye işinin yapılacağı tarihi de doğru seçmelisiniz.

Ümraniye Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Ümraniye ev taşıma fiyatları bütçenize uygun seçenekler sunmaktayız. Evinizdeki eşya miktarı, taşınacağınız yer, yol mesafesi; taşıma fiyatını belirleyen unsurlardır.

Ekibimiz size en makul teklifi yaparak, bütçenizi sarsmadan yeni adresinize ulaşmanızı sağlar. Sigortalı taşımacılık ayrıcalığı ile fazladan masrafa girmenize gerek kalmaz.

Taşınacak Ev EşyasıEv Taşıma Tutarı
1 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma12.500 TL
2 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma18.000 TL
3 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma25.000 TL
4 + 1 Ev Eşyası Paketleme + Taşıma30.000 TL
Ev Taşıma Ücretleri
×